Marek Szwedowski

Urodzony w 1966 roku Marek Szwedowski jest z zawodu technikiem fotografii. Na stałe mieszka i pracuje w Zawierciu.
W dzieciństwie ciężko zachorował na ropne zapalenie opon mózgowych, czego konsekwencją była śmierć kliniczna na stole operacyjnym w jednym ze szpitali, z której nie dość, że wyszedł z obronną ręką, ale i wyzdrowiał całkowicie. Lekarze nazywali to cudem.
Po pewnym czasie, Pan Szwedowski zaczął dostrzegać u siebie umiejętności przewyższające zwykłych ludzi, a które budziły duże zakłopotanie wśród współpracowników i lekarzy w szpitalu w którym odrabiał służbę wojskową jak i u niego samego.
Postrzeganie pozazmysłowe, jasnowidzenie oraz umiejętność komunikacji ze zmarłymi, to swoiste „efekty uboczne” przygody, jaka przytrafiła się w dzieciństwie Panu Markowi podczas zatrzymania akcji serca. Wiele, bardzo wiele sukcesów na polu odnajdywania zaginionych ludzi jest udziałem naszego współpracownika. Agencje detektywistyczne, Policja, osoby prywatne – to tylko znikoma część przytoczonych tu instytucji i ludzi zgłaszających się do naszego badacza o pomoc. Sam przyznaje, iż w większości przypadków działa wolontaryjnie, a skromność jego osoby nie pozwala na obojętność finansową ze strony ludzi proszących go o pomoc taką czy inną. Od pięciu lat Pan Marek zajmuje się Transkomunikacją.

Dowody i fakty, jakie jest w stanie przedstawić każdemu niedowiarkowi, a także postępujące badania i odkrycia w tej dziedzinie, świadczą o niebagatelnym wręcz doświadczaniu i zamiłowaniu do poszukiwania odpowiedzi i badania zjawisk jakie oficjalna nauka odrzuca, a na jakie on sam stara poświęcać każdą wolną chwilę.

Marek Szwedowski podczas pracy

Szereg wywiadów (w miesięczniku NIEZNANY ŚWIAT, czy wywiad dla stacji telewizyjnej TVN), wykładów na uczelniach w kraju, poszukiwanie zaginionych osób we współpracy z telewizjami spoza kraju, dyskusje i debaty z przedstawicielami religii i nauki – są potwierdzeniem, iż badanie tematu obojętnie jakiego, byle by przez człowieka o otwartym sercu i rozumie, jest w stanie przenosić przysłowiowe góry. Niestety, jest to zjawisko wciąż marginalne, a wiele osób nadal nie chce podejmować się wyzwań na miarę tych, jakich podjął się Pan Marek. Pan Szwedowski prowadzi swój blog internetowy, a także własny kanał użytkownika na portalu YOUTUBE gdzie przedstawia swoje metody badań, najnowsze osiągnięcia oraz rozmowy z…. no właśnie z czym bądź z kim?
Dowody na odbiór i przekaz badacza, dialogi mniej lub bardziej szokujące, są przytłaczającymi argumentami na istnienie zjawiska transkomunikacji, czyli dziedziny poszukiwań i rozwijających się wciąż badań Marka Szwedowskiego – naukowca, badacza, transkomunikatora.
Polecamy zapoznać się z osiągnięciami naszego współpracownika!!!

Kontakt: marek.szwedowski@centrumrozwojuheurystyki.pl

 

Z OSTATNIEJ CHWILI:

01.01.2013


Wszystkim czytelnikom i miłośnikom strony CRH, autorzy pragną życzyć wszystkiego co Was wzmocni i co da nadzieje na odnalezienie siebie samych. Życzenia składamy na nowy 2013 rok z nadzieją, że ten rok będzie dla Państwa rokiem własnych badań i poszukiwań, a przynajmniej ich zalążkiem... Gnothi seauton
Z OSTATNIEJ CHWILI:
27.05.2012


Drodzy czytelnicy!
Jak wiadomo, inicjatywa CRH współpracuje z serwisem internetowym INFRA. Nasza znajomość i wspieranie się nawzajem istnieją niemal od początku powołania do życia Centrum Rozwoju Heurystyki. Tym bardziej zachęcamy do odwiedzania opisywanego portalu, a szczególnie odsłuchiwania audycji INFRY, które informują na bieżąco sympatyków odnośnie ciekawostek ze świata "paranormalnego", przywołując także historyczne przypadki z konkretnych przykładów naszych, cywilizacyjnych dziejów.
Zapraszamy
na stronę INFRY, a także na kanał YT
.
więcej...

Z OSTATNIEJ CHWILI
04.04.2012


PRZECIWDZIAŁANIE BEZPŁODNOŚCI
Centrum Rozwoju Heurystyki informuje o możliwości wzięcia udziału w programie badawczym poświęconym rozwiązaniu problemu bezpłodności par. Badania będą przeprowadzane w ramach działań bioenergoterapeutycznych i radiestezyjnych przez uprawnione osoby posiadające wymagane kwalifikacje zawodowe. Stosowane metody naturoterapeutyczne prowadzone będą pod nadzorem lekarza medycyny. Celem badań będzie udoskonalenie metod naturoterapeutycznych dla uzyskania oczekiwanej ciąży.
Udział w badaniach jest bezpłatny
Działanie terapeutyczne prowadzone będzie tylko na poziomie energetycznym. Podstawy stosowanych terapii przedstawione zostały w artykule pt. BEZPŁODNOŚĆ A POLARYZACJA MAGNETYCZNA PAR.
(więcej...)
Większość działań w pierwszej fazie programu wykorzystywać będzie metody teleradiestezyjne i telebioterapeutyczne, co nie będzie wymagać kontaktów osobistych. W drugiej fazie programu przewiduje się spotkania bezpośrednie w kilku wyznaczonych miejscach.
Program badawczy przeprowadzany będzie z zachowaniem anonimowości pary.
Pary mogą zgłaszać się z terenu całego kraju.
Początek programu badawczego przewiduje się w kwietniu 2012 r.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem:
www.gracjan-k.republika.pl

Ciekawostki z INFRY

Nasi współpracownicy

Marian Głuszek

Author

Od wczesnej młodości zainteresowania Pana Mariana dotyczą badań związanych z wiedzą na granicy astronomii i meteorologii, w których chętnie posługuje się trygonometrią. W swej pracy, a raczej ,,zabawie”, jak żartobliwie się wyraża, doszedł do ciekawego i ważnego odkrycia w sprawie prawdziwych przyczyn ruchu atmosfery. Na podstawie doświadczenia twierdzi, że stopień nagrzania nie wyjaśnia całego zagadnienia, że jest wspomagany przez siły pływowe generowane w warunkach niejednorodności pola grawitacyjnego. Swoje wyniki badań starał się przedstawić wielu naukowcom i elitom rządzącym w różnych ustrojach politycznych naszego kraju. Jednak świat naukowy nie skorzystał z nowatorskiego podejścia Mariana Głuszka do zagadnień fizyki atmosfery. Pan Marian na rok wcześniej znał datę (26 grudnia 2004 r.) nadzwyczajnych zjawisk meteorologiczno-sejsmicznych w rejonie pasa równikowego, kiedy to tsunami zabiło kilkaset tysięcy ludzi.

Wszystkim czytelnikom przypominamy:

Szanowni internauci. Wszelkie wpisy na stronie CRH, w szczególności częściowe bądź całościowe opracowania stanowią własność intelektualną ich twórców i są chronione prawami autorskimi. Tym samym jakiekolwiek ich użycie (kopiowanie, reprodukowanie, powielanie, itp.) w celach komercyjnych wymaga zgody ich autorów.


CENTRUM ROZWOJU HEURYSTYKI
Partnerzy CRH
kliknij...