Dariusz Kuźniak

W budowie.

Z OSTATNIEJ CHWILI:

01.01.2013


Wszystkim czytelnikom i miłośnikom strony CRH, autorzy pragną życzyć wszystkiego co Was wzmocni i co da nadzieje na odnalezienie siebie samych. Życzenia składamy na nowy 2013 rok z nadzieją, że ten rok będzie dla Państwa rokiem własnych badań i poszukiwań, a przynajmniej ich zalążkiem... Gnothi seauton
Z OSTATNIEJ CHWILI:
27.05.2012


Drodzy czytelnicy!
Jak wiadomo, inicjatywa CRH współpracuje z serwisem internetowym INFRA. Nasza znajomość i wspieranie się nawzajem istnieją niemal od początku powołania do życia Centrum Rozwoju Heurystyki. Tym bardziej zachęcamy do odwiedzania opisywanego portalu, a szczególnie odsłuchiwania audycji INFRY, które informują na bieżąco sympatyków odnośnie ciekawostek ze świata "paranormalnego", przywołując także historyczne przypadki z konkretnych przykładów naszych, cywilizacyjnych dziejów.
Zapraszamy
na stronę INFRY, a także na kanał YT
.
więcej...

Z OSTATNIEJ CHWILI
04.04.2012


PRZECIWDZIAŁANIE BEZPŁODNOŚCI
Centrum Rozwoju Heurystyki informuje o możliwości wzięcia udziału w programie badawczym poświęconym rozwiązaniu problemu bezpłodności par. Badania będą przeprowadzane w ramach działań bioenergoterapeutycznych i radiestezyjnych przez uprawnione osoby posiadające wymagane kwalifikacje zawodowe. Stosowane metody naturoterapeutyczne prowadzone będą pod nadzorem lekarza medycyny. Celem badań będzie udoskonalenie metod naturoterapeutycznych dla uzyskania oczekiwanej ciąży.
Udział w badaniach jest bezpłatny
Działanie terapeutyczne prowadzone będzie tylko na poziomie energetycznym. Podstawy stosowanych terapii przedstawione zostały w artykule pt. BEZPŁODNOŚĆ A POLARYZACJA MAGNETYCZNA PAR.
(więcej...)
Większość działań w pierwszej fazie programu wykorzystywać będzie metody teleradiestezyjne i telebioterapeutyczne, co nie będzie wymagać kontaktów osobistych. W drugiej fazie programu przewiduje się spotkania bezpośrednie w kilku wyznaczonych miejscach.
Program badawczy przeprowadzany będzie z zachowaniem anonimowości pary.
Pary mogą zgłaszać się z terenu całego kraju.
Początek programu badawczego przewiduje się w kwietniu 2012 r.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem:
www.gracjan-k.republika.pl

Ciekawostki z INFRY

Nasi współpracownicy

Marian Głuszek

Author

Od wczesnej młodości zainteresowania Pana Mariana dotyczą badań związanych z wiedzą na granicy astronomii i meteorologii, w których chętnie posługuje się trygonometrią. W swej pracy, a raczej ,,zabawie”, jak żartobliwie się wyraża, doszedł do ciekawego i ważnego odkrycia w sprawie prawdziwych przyczyn ruchu atmosfery. Na podstawie doświadczenia twierdzi, że stopień nagrzania nie wyjaśnia całego zagadnienia, że jest wspomagany przez siły pływowe generowane w warunkach niejednorodności pola grawitacyjnego. Swoje wyniki badań starał się przedstawić wielu naukowcom i elitom rządzącym w różnych ustrojach politycznych naszego kraju. Jednak świat naukowy nie skorzystał z nowatorskiego podejścia Mariana Głuszka do zagadnień fizyki atmosfery. Pan Marian na rok wcześniej znał datę (26 grudnia 2004 r.) nadzwyczajnych zjawisk meteorologiczno-sejsmicznych w rejonie pasa równikowego, kiedy to tsunami zabiło kilkaset tysięcy ludzi.

Wszystkim czytelnikom przypominamy:

Szanowni internauci. Wszelkie wpisy na stronie CRH, w szczególności częściowe bądź całościowe opracowania stanowią własność intelektualną ich twórców i są chronione prawami autorskimi. Tym samym jakiekolwiek ich użycie (kopiowanie, reprodukowanie, powielanie, itp.) w celach komercyjnych wymaga zgody ich autorów.


CENTRUM ROZWOJU HEURYSTYKI
Partnerzy CRH
kliknij...